Przyłącz się do akcji organizowanych przez Stowarzyszenie „RobimyCośWięcej”

W tym roku uczniowie naszej szkoły nie wezmą udziału w Akcji charytatywnej pt. „Serce, sercu”, ponieważ organizator zawiesił akcję z powodu pandemii. Natomiast możemy przyłączyć się do innego przedsięwzięcia charytatywnego. Stowarzyszenie „RobimyCośWięcej” proponuje uczniom wzięcie udziału w Kiermaszu Bożonarodzeniowym Online (link do kiermaszu: https://www.facebook.com/groups/432420460760088/media), z którego dochód zostanie przeznaczony na częściowe pokrycie kosztów leczenia oraz rehabilitacji podopiecznych Stowarzyszenia – Paulinki i Marcelka.

Akcja ta polega na wystawieniu jakiegoś przedmiotu na kiermaszu bożonarodzeniowym. Przedmiot licytacji można wykonać samodzielnie (ciasto, pierniczki, stroiki świąteczne, ozdoby choinkowe, kartki okolicznościowe itp.) lub wystawić na licytację gotowy przedmiot (książki, zabawki, dekoracje świąteczne itp.- mogą być używane, ale w dobrym stanie). Kiermasz odbywa się on- line na Facebook. Przedmioty licytacji można wystawiać samodzielnie (za pośrednictwem rodzica, starszego rodzeństwa) lub przesyłając zdjęcie drogą elektroniczną do Pani Sylwii Tokarczyk.

Stowarzyszenie „RobimyCośWięcej” powstało w sierpniu 2019 roku i liczyło 7 młodych, aktywnych osób. Po roku tych osób jest już ponad 230. Działania Stowarzyszenia „RobimyCośWięcej” można śledzić na Facebook: https://www.facebook.com/robimycoswiecej oraz Instagramie: https://www.instagram.com/robimycoswiecej/.
Możecie również zobaczyć i posłuchać teledysków zrealizowanych przez RCW w ramach działań charytatywnych opublikowanych przez Stowarzyszenie na ich kanale YouTube.

Wszelkie pytania dotyczące udziału w kiermaszu oraz działań we współpracy ze Stowarzyszeniem „RobimyCośWięcej” należy kierować do p. Sylwii Tokarczyk lub p. Elżbiety Jasińskiej – Siemieniako.