Pożegnanie klasy 8

„Gdy wstecz obrócę wzrok taki łzawy,

Jak film wracają wszystkie zdarzenia.

Niech żyje przyjaźń ze szkolnej ławy!

Niech żyją nasze szkolne wspomnienia”

– tak wreszcie mogli zaśpiewać wszyscy uczniowie klasy ósmej z naszej szkoły. Ale zakończenie szkoły i pożegnanie klasy ósmej to przede wszystkim czas podziękowań. I oni szkołę, i szkoła ich żegnała z łezką w oku. Uroczystość pełna była przywoływania wspomnień, które uczniowie starali się zaprezentować z przymrużeniem oka. Oprócz występów wokalistów był także taniec – polonez, które wzbudził aplauz publiczności.

Ósmoklasistów żegnała również klasa 7, która przygotowała z tej okazji występ – przewidywanie przyszłości naszych absolwentów. 

Po części artystycznej, mimo smutku z powodu rozstania ze szkolną społecznością, nasi absolwenci wraz z klasą 7 mogli świetnie się bawić na dyskotece pożegnalnej.