Pierwszy Międzyszkolny Turniej Piłki Nożnej

Dnia 21 czerwca 2021 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Pierwszym Międzyszkolnym Turnieju Piłki Nożnej zorganizowanym przez MOSiR w Krynicy – Zdroju we współpracy z Klubem Sportowym Polany-Berest na stadionie w Polanach. W rozgrywkach udział wzięli uczniowie z Berestu, Florynki, Piorunki i Polan. Nasi uczniowie z klas 4 – 8, którzy nie brali udziału w rozgrywkach, również pojawili się na stadionie pod opieką nauczycieli, aby swoim dopingiem wspierać dzielnych piłkarzy. Mimo upałów zawodnicy dawali z siebie wszystko i zajęli następujące miejsca: Grupa najmłodsza – „Żaki” – 3 miejsce; Grupa średnia – „Orliki” – 1 miejsce; Grupa najstarsza – „Trampkarze” – 3 miejsce. W klasyfikacji generalnej Szkoła Podstawowa w Bereście zajęła 2 miejsce i otrzymała nagrodę pieniężną w wysokości 300 zł na zakup sprzętu sportowego dla szkoły. Tytuł najlepszego zawodnika otrzymał nasz uczeń Witold Biel. Zawodnicy zostali nagrodzeni pucharami i medalami. Dziękujemy za zaangażowanie i gratulujemy wyników!