Pierwszy Dzień Wiosny

Dnia 21 marca z okazji Pierwszego Dnia Wiosny w szkole odbyła się Kopalnia Talentów. Wzięli w niej udział chętni uczniowie z klas IV-VIII, którzy mają ciekawe zainteresowania, pasje i zdolności w jakiejś konkretnej dziedzinie.

W pokazie wzięło udział 22 utalentowanych uczniów. Okazało się, że uczniowie mają wiele różnorodnych talentów. Są wśród nich tacy, którzy pięknie śpiewają, wspaniale tańczą, błyskawicznie układają kostkę Rubika, budują ciekawe obiekty z tektury i klocków lego, a nawet wykonują doświadczenia chemiczne. Niektórzy grają na instrumentach, a jeszcze inni – mają talent plastyczny.

Występy uczestników konkursu oceniała publiczność. Wszyscy uczniowie wspaniale zaprezentowali swoje umiejętności i talenty. Miejmy nadzieję, iż każdy z nich nadal będzie pielęgnować swój talent. Być może dzięki nim inni odkryją swoje własne zdolności.

Do zobaczenia za rok.