CZARNA GÓRA, PRZEŁOM BIAŁKI, NIEDZICA, JEZIORO CZORSZTYŃSKIE – ODKRYWAM MAŁOPOLSKĘ – Projekt realizowany przy wsparciu finansowym województwa małopolskiego

Kolejny dzień realizacji projektu „Odkrywam Małopolskę” przy wsparciu finansowym województwa małopolskiego. Naszą przygodę rozpoczęliśmy podziwiając wspaniałe Tatry, Pieniny i Gorce z niesamowitego punktu widokowego, jakim jest Czarna Góra. To właśnie tu znajduje się identyczny, jak na Giewoncie Krzyż Milenijny. Następnie udaliśmy się do pięknego miejsca, jakim jest rezerwat przyrody – Przełom Białki pod Krempachami. Kto dokładnie oglądał film pt. „Janosik”, na pewno rozpoznał to miejsce. Nie tylko Inwałd ma swój park miniatur, również Niedzica może pochwalić się takim miejscem. To właśnie tutaj zabawa była przednia, co widać na załączonym obrazku. Zamek w Niedzicy, zapora oraz rejs statkiem po Jeziorze Czorsztyńskim dopełniły estetycznych doznań tego jakże bogatego w atrakcje turystyczne dnia.