Dzień Komisji Edukacji Narodowej

Szanowni Państwo,

Składam najserdeczniejsze życzenia wszystkim pracownikom Samorządowego Centrum Edukacji Szkolnej w Bereście: zdrowia, pomyślności, cierpliwości oraz wyrozumiałości.

Przesyłam równie gorące życzenia od Rodziców Centrum, Radnej Miejskiej p. Danuty Świętek oraz Sołtys Berestu p. Bożeny Zysek. Życzą wszystkim wytrwałości w realizacji planów zawodowych i osobistych, zadowolenia z wykonywanej pracy i uśmiechu każdego dnia.

W imieniu swoim oraz nauczycieli i pracowników dziękuję uczniom za miłe i z serca płynące życzenia.

Zapraszam wszystkich do obejrzenia akademii z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej przygotowanej przez uczniów naszej szkoły pod czujnym okiem p. Barbary Borzęckiej, której bardzo dziękuję oraz nauczycielom, którzy włączyli się w pomoc przy organizacji tego święta

Z wyrazami szacunku

Aleksandra Radziak – Dyrektor SCESz w Bereście

Akademia z okazji Dnia Komisji Edukacji