Dzień Babci i Dziadka

Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, to 21 i 22 każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto wszystkich babć i dziadków. Z tej okazji w czwartek 25 stycznia 2024 roku w pobliskim Domu Ludowym odbyła się w wspaniała uroczystość. Dzieci z klas I- IV przedstawiły program artystyczny, na który złożyły się wiersze i piosenki, a także Jasełka Bożonarodzeniowe. W trakcie uroczystości babcie i dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy, nagradzając najmłodszych gromkimi brawami. Mali artyści w pięknych strojach z przejęciem odtwarzali swoje role. Z ust dzieci wybrzmiało gromkie ,,Sto lat”, a następnie obdarowano dziadków upominkami. Rodzice przygotowali słodki poczęstunek i ciepłe napoje. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Dzieci, poprzez wiersz, piosenkę oraz grę aktorską mogły wyrazić kochanym babciom i dziadkom swoje uczucia oraz podziękować za trud włożony w ich wychowanie. Nauczyciele składają serdeczne podziękowania rodzicom za pomoc w zorganizowaniu uroczystości.