Wizyta w teatrze

Sądecka jesień artystyczna już za nami, ale my jeszcze postanowiliśmy postawić przysłowiową kropkę nad „ i” i zakończyć z przytupem tą kulturalną ucztę dla ducha. I jak przystało na listopadowy klimat, wybraliśmy sztukę idealnie wpisującą się w kanon niedawno obchodzonych świąt. Dziady cz. II Adama Mickiewicza w wykonaniu Teatru „Cracovia” to kolejny spektakl, który mogliśmy podziwiać i delektować się grą aktorów z Krakowa. To nasza zaprzyjaźniona grupa teatralna i nie pierwsze z nimi spotkanie. Ania z Zielonego Wzgórza, Mały Książę, Zemsta, Balladyn, Romeo i Julia to kilka tytułów, które na zawsze pozostaną w naszych sercach. W tym roku spotkała nas miła niespodzianka, mogliśmy spotkać z aktorami i opowiedzieć o naszej fascynacji kulturą żywego słowa. Jeszcze raz dziękujemy i do zobaczenia w lutym.