Mozart kontra Sinatra

Muzyka łagodzi obyczaje i łączy pokolenia. Tak też było podczas koncertu w Pijalni Głównej w Krynicy-Zdroju. W dniu 25.09.2021 r. dzieci i młodzież z naszej szkoły, Źródlane Słowiki, formacja taneczna Funky Dolls oraz Kryniccy Seniorzy wzięli udział we wspaniałym koncercie realizowanym w ramach projektu „Mozart kontra Sinatra”. Galę prowadził dobrze nam znany Mirosław Witkowski. Na scenie nie brakowało znakomitej muzyki i dobrego humoru. Wszystko za sprawą świetnych artystów i tryskającego energią i żartem Mirka Witkowskiego. Przy pełnej sali zabawa była przednia.

Muzycznie „popłynęliśmy” Parostatkiem do Akademii pana Kleksa, odwiedziliśmy włoskiego buta i dotarliśmy do wybrzeży Afryki. A wszystko we wspaniałym miejscu, jakim jest scena w Pijalni Głównej w Krynicy-Zdroju

Już dzisiaj zapraszamy do tego miejsca na spektakl teatralny w wykonaniu Ekstremalnej Grupy Teatralnej pt. „O dwóch takich co ukradli księżyc”, który odbędzie się 16 października. Do zobaczenia.