Dzień Komisji Edukacji Narodowej

Kolejna uroczystość i kolejny powód do świętowania. Dzień Komisji Edukacji Narodowej w naszej szkole uwieńczyła uroczysta akademia, podczas której uczniowie wyrazili słowem i piosenką wdzięczność wszystkim nauczycielom, pracownikom obsługi, emerytowanym pracownikom szkoły, a także tym wszystkim, którzy każdego dnia dbają, aby „nie zgasł ogień w kaganku oświaty”.

Wiersze, piosenki, scenki dramowe to nie wszystko, co zaoferowała nam nasza zdolna młodzież. Przygotowali także niespodziankę-quiz, z udziałem Pani Dyrektor i Pana Burmistrza. Proszę mi wierzyć, pytania były bardzo podchwytliwe, mimo wszystko uczestnicy sobie z nimi świetnie poradzili.

Wszystkim solenizantom przesyłamy moc życzeń oraz ogromne wyrazy szacunku i uznania.

Należy dodać, iż oprawę techniczną przygotowaliśmy dzięki programowi Laboratoria Przyszłości #Laboratoria Przyszłości, tj. oświetlenie, nagłośnienie oraz rejestrację audiowizualną uroczystości.