DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Dzień 14 października, to Dzień Edukacji Narodowej. W naszej szkole z tej okazji Samorząd Uczniowski oraz uczniowie klas 7 i 8 przygotowali program artystyczny. Występom młodych aktorów towarzyszyła zachwycająca muzyka na żywo. Pan Artur Kobos oraz reżyser, kompozytor i muzyk – Pan Michał Kajdy, wraz z chórem złożonym z uczniów naszej szkoły, dali premierowy koncert piosenek nagranych na płycie „Śpiewanki”. W trakcie przedstawienia, licznie zgromadzeni widzowie w tym pan burmistrz Krynicy-Zdroju, pani przewodnicząca rady i radni, pani sołtys, a także pani wizytator, mogli wysłuchać wielu piosenek, będących owocem współpracy naszych uczniów i sądeckiego studia nagrań. Pod koniec uroczystości samorząd uczniowski złożył życzenia i wyrazy uznania dla wszystkich uczących w szkole nauczycieli, pracowników obsługi i administracji oraz emerytowanym pracownikom naszej szkoły. Życzenia zdrowia oraz satysfakcji z pracy złożył nauczycielom także pan Piotr Ryba, burmistrz Krynicy-Zdroju.